Anasayfa » » tk Uzantılı Alan adı Artık Ücretsiz!

tk Uzantılı Alan adı Artık Ücretsiz!


Dot.tk firması tk uzantılı alan adları ile dünyada büyük bir üne kavuşmuştu. Bu yeni uzantının tanıtımını İstanbul'da yapan firma  o dönemden sonra özellikle Türkiye'de çok büyük ilgi görmüştü.  tk uzantılı alan adlarının ucuz olmasıda talebi ve ilgiyi arttırmıştı. Bir süre önce domain satışını durduran şirket , yeni bir kararla tk uzantılı domainleri ücretsiz dağıtma kararı aldı. Bu kararda bizler tarafından sevinçle karşılandı. Aldığınız tk uzantılı alan adını, var olan sitenizede yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz bu adımları hep birlikte görelim.
İlk önce dot.tk sitesine girelim. Buradan Buyrun.
Türkçe dil desteği mevcuttur , eğer benim bir üst satırda verdiğim linkten giriş yaptıysanız zaten site şuan Türkçedir. Eğer Türkçe değilse sağ üst köşede dil seçeneği vardır , ordan Türkçeyi seçmelisiniz.

Almak istediğimiz alan adını yazdıktan sonra sağ taraftaki yeşil GO butonuna tıklayıyoruz.Aşağıdaki gibi bilgileri doldurduktan sonra kayıt ol butonuna tıklıyoruz. Dilerseniz mail adresinizle yada  facebook, google gibi hesaplarınızla kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi bittikten sonra alan adımız kaydolmuştur. 
güle güle kullanınız.
1 yorum:

  1. Türkiye'den ücretsiz alınmıyor diye biliyordum çok faydalı bir bilgi olmuş emeğinize sağlık teşekkürler..

    YanıtlaSil

Yorum yazarken güzel Türkçe'mizi güzel kullanalım!