Kim Ne Demiş?

Aşağıdaki yorum kutusunu kullanarak blogum yada benim hakkımda söylemek            istediklerinizi yazabilirsiniz.

14 yorum:

 1. Selamunaleyküm,

  Vural Ağabeyim aklıma geldiğinde, Türk İslam sancağının layıkıyla dalgalandığı sıcak bir aile yuvası yüreğimde canlanıyor...

  Her Müslüman Türk genci söylediklerini, hayatında da yaşamaya başladığında, tuğ her yerde dalgalanacaktır...

  Rabbim, başarısını daim eylesin, onun tutan eli, gören gözü, yürüyen ayağı olsun... Âmin...

  Beyâzî, siyahtakibeyaz

  YanıtlaSil
 2. Bir çok kategoride özgün içerikleri bulabileceğim bir blog olmuş.Başarılar dilerim..

  YanıtlaSil
 3. Kalemi sağlam, yüreği sağlam, fikri sağlam, zikri sağlam bir Türk yiğidi ağabeyimiz...

  YanıtlaSil
 4. Gerek aile yaşantısıyla, gerek fikirleriyle, gerekse de hâl-hareket ve uslûbuya bizlerin önünde her zaman parıldayan bir ışık olan, ağabeylerin bir tanesi Vural Ağabey..

  Sosyal medyanın tüm nimetlerini, güzelliklere bir adım daha yaklaşabilmek ve var olan güzellikleri insanlarla paylaşabilmek adına kullanışının en güzel vesikası olan bu blog, umud ediyorum ki alanında hak ettiği değeri en kısa zamanda görmeye başlayacaktır.

  Rabbim yolunu açık, başarını daim eylesin.

  Evvel-âhir kardeşin, Abdullah.

  YanıtlaSil
 5. Lokman Hekim1 Ocak 2013 06:57

  Profesyönel Blogculuk öreneklerinden birtaneside SRGZBLOG

  YanıtlaSil
 6. kubilay kurtbey1 Ocak 2013 14:58

  Vural gardaşım Türk İslam davasına kendini adamış yiğit gardaşımdır.Yüce yaradan işlerini rast getirsin.Allah yar ve yardımcısı olsun.

  YanıtlaSil
 7. Vural Egemen SARIGÖZ, Adana'nın bağrından yiğid bir Ülkücüdür. Her yerde, şartta ve zeminde Ülkücü duruşunu doğru bir şekilde, kucaklayıcı bir yapıyla ortaya koyan kardeşimizle tanışalı bir hayli uzun zaman oldu. Onunla omuzomuza yürüyoruz... Allah ona ve ailesine hayırlı, uzun ömür versin. Âmin.
  Ülkü ve duayla.
  Serhat KAHRAMAN

  YanıtlaSil
 8. Botların cirit attığı http ağlarında, işten, güçten, aileden vakit ayırıp özgün bir blog oluşturabilmek maharet isteyen bir iştir, bundan dolayı tebrik ediyorum, ziyaretçilerinin bol olması dileğiyle.

  YanıtlaSil
 9. Vural Eğemen gardaşım, seninle tanışmamıza vesile olan ülküdaşlarıma senin huzurunda teşekkürlerimi sunarım. Gardaşım gayretlerin ve emeğin için teşekkür ederim, mevla emeklerini zayi etmesin..

  Vural Egemen Sarıgöz kimdir? Çıkışını Ergenekon'dan, adımlarını Kursad'tan Duruşunu ,Yavuz'dan,Fatih'den,Alparslan'dan, sözlerini Yunus’dan,Mevlana'dan,Hacı Bektaş'dan,Yesevi'den, alarak Türk İslam Sancağını bir adım ileri götürmeye çalışan ve EGEMEN 'liğini sürdürmek isteyen yiğit bir ülkücü....
  Osman Onuktav
  (avar)

  YanıtlaSil
 10. Değerli ağabeyim ve gönüldaşım Vural Egemen Sarıgöz'ün kurmuş olduğu bu blog dizinlere ve konulara ayrılması bakımından aranan konuya ulaşmada rahatlık sağlayacak ve faydalı olacaktır..
  Günlük hayatta ilgiye ve sorunlara göre karşımıza çıkabilecek hemen her konuda bölümler oluşturulmuş ve tasnifi yapılmıştır oldukça güzel konular işlenmiştir.
  Vural ağabey özellikle sanal alem aracılığıyla birçok sitede fikir ve görüşleriyle ülküsüne hizmette öncü olan bir yiğittir. Allah selamet versin.
  Barbaros Tuyukun

  YanıtlaSil
 11. Caner ÇETİN4 Ocak 2013 16:32

  Vural ağabeğimi yakından hiç görmediysemde, ülkü uğruna verdiği uğraş ve bundaki samimiyeti gördüm. Gösterdiği gayret hele ki iş ve geçenlerde yapmış bulunduğu taşınma esnasında takdiri hak ediyor. Özellikle dini anlama uğraşısı çok azami derecede göze çarpacak şekilde. Zira bu durum, kulun erdemlerindendir. Allah kendisinden razı olsun.

  Yüce Allah'ın desteği, bereketi ve selameti üstüne olsun inşallah.

  YanıtlaSil
 12. Bir Ülkücü nasıl blog ile uğraşır, uğraşırsa ne olur denilince, örnek verdiğim ilk yer burasıdır. Allah razı olsun.

  YanıtlaSil
 13. Ağabey kalemin dert , gönlün tasa görmesin. Blog deyince Google'dan evvel aklıma sen geliyorsun. İyiki yazıyorsun iyiki tasarlıyorsun ağabey. Ülkücünün teknoloji ile haşır neşir olmasına en güzel örneklerden birisin ağabey.

  Alperen KIZIKLI

  YanıtlaSil
 14. Fikirlerini Sevmesem de Kendisini Çok Sevdiğim Bir Ağabey Ve Tartışmasını Bilen Kalpleri Kırmayan Bir Ağabey. ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN

  YanıtlaSil

Yorum yazarken güzel Türkçe'mizi güzel kullanalım!