Anasayfa » » iron Sky Filmi Fragmanları ve Posterleri

iron Sky Filmi Fragmanları ve Posterleri


iron Sky filmi çekimlere başlanma tarihi  ve gösterime gireceği tarihi ile tam muammadır. Çekimlerine 2009 yılında başlanan filmin gösterim tarihi olarak 2011 yılı ocak ayı verilmişti ancak o gün yaklaştığında gösterim tarihini 2011 yılı Eylül ayına attılar o tarihte yaklaşınca bu defa 2012 yılı 3 Nisan tarihi verildi. Şimdi hepimiz o tarihi beklemekteyiz. Neredeyse bir film süresi kadar fragman yayınlanmıştır. Kamera arkası çekimleri o kadar çok yayıldı ki neredeyse filmi izlemiş kadar olduk diyebiliriz. Yine de filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdilik filmin gösterim tarihi 4 Nisan 2012'dir. Tekrar bir değişiklik olursa burayı güncellerim. Gelelim filmin görsel materyallerine...Bu arada film hakkında bir önemli detay ;filmin komedi aksiyon tarzındadır.
Film hakkında bilgi;
1945 yılında Almanya'nın savaşı kaybedeceği kesinleşince Naziler bir grup askerinin ayın karanlık yüzüne gerekli alet , edevat ve ekipmanlarla gönderirler. Ayın karanlık yüzünde kurdukları üstte bütün dünyayı işgal etmek için gerekli hazırlıkları sürdürmektedirler.
İkinci Dünya Savaşının sonlarında Naziler gizli bir uzay çalışması ile Ay’da üs kurdular. Iron Sky işte bu üstten dünyaya yapılan saldırıyı anlatıyor.Oldukça keyifli gözüken, kendini fazla ciddiye almayan bir film Iron Sky.  Udo Kier, Tilo Prückner, Götz Otto, Julia Dietze ve Christopher Kirby’nin oynadığı film bir bilim kurgu komedi.


Diğer videolar aşağıdaki linktedir.

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorum yazarken güzel Türkçe'mizi güzel kullanalım!