Anasayfa » » 46 Dergisi ve Kapak Resimleri

46 Dergisi ve Kapak Resimleri


46 isimli dergiyi duydunuz mu bilmiyorum ancak , internette magazin dergileri sınıfında yer almasını abes buldum. Çünkü 46 dergisi magazin ağırlık kişileri konu alsa da içeriğinin magazinden ötede olduğunu düşünüyorum. Mehmet Turgut isimli başarılı fotoğraf sanatçımız tarafından çıkarılan bu dergi , gerçekten dergi dünyasına yeni bir soluk getirmiş durumdadır. 46 Dergisinin diğer dergilerden farklı olduğunu düşünmemin sebebi herşeye tavırla yenilikçi bir yaklaşımla bakmalarıdır. Dergi kapaklarını yayınlamakta fayda vardır. Çünkü kapakların tasarım kalitesi dikkatinizi çekecektir.

3 yorum:

  1. Kapak tasarımları olarak ilginç çalışmalar olmuş.Ama güzel olmuş.Dergiyi daha önceden biliyordum yani duymuştum ama bu kapakların birçoğunu daha yeni görüyorum.

    YanıtlaSil
  2. Yazılarınızı gityat.com ' da paylaşabilir, kendi kanalınızı oluşturabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

    YanıtlaSil
  3. Vay be ne etkileyici grafikler olmuş. Mehmet Turgut 46 dergisinde fotoğrafçılık ile tasarımcılığı birleştirip harikalar yaratıyor.

    YanıtlaSil

Yorum yazarken güzel Türkçe'mizi güzel kullanalım!